Cvičení

Dobrá rehabilitace dává přednost individuálnímu cvičení před skupinovým hlavně proto, že každý člověk je individuální a potřebuje cvičení pro své tělo "na míru", které si sám vyzkouší a terapeut ho při cvičení opraví. Jen tak může být cvičení efektivní.

Všechna cvičení, které s klienty provádíme vychází z metodiky DNS Prof. Pavla Koláře (dynamické neuromusculární terapie). Tato metodika vychází z ideálního motorického vývoje pohybového apartátu, který u každého člověka dozrává do jednoho roku života. Chyby v tomto vývoji se potom projevují celý život jako bolest pohybového arapátu. Správným cvičením lze tyto chybyv ovlivnit a zlepšit tak funkci Vašeho těla.

Individuální fyzioterapeutické cvičení doplňujeme o Dynamickou senzomotorickou stabilizaci, čož jsou různé balanční podložky a cviky na nich. Balancování samo o sobě vyvolává reakce svalů, které potom stabilizují bolestivé klouby. Spojením obou cvičebních metodik je velice účinné při pomoci klientům od bolesti pohybového aparátu a také v prevenci bolesti.

Zlatnická dílna Daniel Hala - ruční zakázková výroba šperků, prstenů....

TopDental s.r.o. - precizní stomatologie

Propom s.r.o. - pracovní pomůcky, outdoor

Martin Škoda - autor jedné z nejlepších kuchařských prvotin světa